Jak pewnie zauważyliście, nasza strona, która od dłuższego czasu była w stanie uśpienia, przeszła „drobny” face lifting. Chociaż w zasadzie powinienem napisać – umarła, by narodzić się na nowo i powstać z popiołów niczym mityczny feniks. Co prawda stare wpisy bezpowrotnie spopieliły się wraz z wypowiedzeniem przez Obiego zaklęcia DROP datebase, ale za to mamy nową, świeżutką szatę graficzną, której nota bene jestem nieskromnym autorem. Na górze strony znajdziecie odnośniki do najważniejszych miejsc w sieci związanych z audycją: grupy na Last.fm i Facebooku, polczatową kawiarenkę oraz archiwalne audycje do pobrania. Po prawej natomiast kilka linków, które w przyszłości ułatwią przeglądanie starych wpisów.

A co poza zmianami czysto wizualnymi? Przede wszystkim po każdej audycji pojawiać się tu będzie spis utworów, którymi uraczyła nas danego wieczoru Przyczajona Prowadząca. Poza tym przeczytacie o planowanych koncertach i działalności ciemnomocnych artystów, znajdziecie informacje na temat wszelkich grupowych akcji, inicjatyw, głosowań oraz dowiecie się o możliwości zakupu koszulek z logo CSMu.

Jeśli macie jakieś uwagi, zastrzeżenia lub pomysły dotyczące wyglądu, bądź działalności strony, to dajcie temu upust w komentarzach.

PS. A na koniec dwie liczby: 1608 i 1551 – tylu członków liczą sobie grupy CSM, odpowiednio na Facebooku i Last.fm. Rośniemy w siłę i oby tak dalej. Niech moc będzie z Wami!