Jako fani audycji i jej prowadzącej, jesteśmy coraz silniejsi i warto byłoby przypomnieć kilka faktów, które o tym świadczą. W niedawno rozstrzygniętym konkursie „33 Audycje”, ogłoszonym przez radiową Trójkę, CSM znalazł się właśnie na 33-ciej pozycji. Nie wiem, czy jakieś inne miejsce cieszyłoby mnie osobiście bardziej, niż to właśnie. Może ewentualnie pozycja nr 3, ale to przecież zaledwie jedna trójka. ;) Zajęcie miejsca w pierwszej trzydziestce trójce, było warunkiem opisania audycji w książce Wiesława Weissa, która pojawi się w księgarniach w listopadzie 2011 roku. Czekamy z niecierpliwością.

http://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/274404,Znamy-33-najpopularniejsze-audycje-w-historii-Trojki-

Drugi powód do dumy, to głosowania w konkursie „Zdobywcy Eteru 2009″, w którym zajęliśmy dwie wysokie pozycje. Miejsce 13-te, w kategorii „Radiowiec roku”, przypadło Oli Kaczkowskiej, czyli naszej Seniorce (chyba niezbyt lubi, gdy ją tak określam, ale trudno ;)), znanej także jako Przyczajona Prowadząca, natomiast na miejscu 5-tym, w kategorii „Perełka radiowa”, znalazła się audycja Ciemna Strona Mocy, dzięki której właśnie to wszystko, co tu widać, zaczęło funkcjonować.

Gratulacje dla Oli i gratulacje również dla nas, bo należą się bez wątpienia.

http://mediafm.net/radio/25756,Zdobywcy-Eteru-2009:-Radiowiec-Roku—-wyniki-.html

http://mediafm.net/radio/25755,Zdobywcy-Eteru-2009:-Perelka-radiowa—-wyniki-.html

Nie sposób nie wspomnieć o dwóch grupach, skupiających fanów audycji. Pierwsza, nieco starsza, na Last.fm, w liczbie 1566 osób i młodsza, na Facebooku, licząca 1652 członków. Jak widać, młodzież wyszła na prowadzenie, ale jeszcze nie wszystko stracone! Dla słabych z matematyki, podpowiedź: w sumie 3218 osób. ;)

Pozdrawiam,

Kermi (chociaż czasem jeszcze mówią mi Daniel ;))