10
Paź.
0

Słodycz oferowana przez perfumy Angel

Angel Perfumy to wspólne dzieło Thierry’ego Muglera oraz Oliver Cresp. W roku 1992 powstały pierwsze i jedyne w swoim rodzaju perfumy przenoszące w nas świat dzieciństwa. Oliver Cresp wykonał te perfumy na zlecenie Thierry’ego Muglera. W niepozornym flakoniku zostały zamknięte zapachy waty cukrowej, słodkiej czekolady, migdałów. Tak uzyskana nuta zapachowa przenosi nas w świat wspomnień i beztroskiego świata dziecinnych zabaw. W branży perfumiarskiej była to zupełna nowość. Perfumy Angel dały początek zupełnie nowej linii słodkawych zapachów kojarzonych z jedzeniem. Uznanie budzi również wyjątkowe opakowanie perfum marki Angel. Esencja zapachowa zamknięta jest we flakoniku w kształcie gwiazdy. Z całą pewnością perfumy te zasługują na miano kultowych. W gorszy dzień słodkawa esencja przypomni nam najpiękniejsze chwile. Poprawi humor i wprawi w dobry nastrój. Czekolada w połączeniu z wanilią, bergamotką i karmelu tworzą niepowtarzalny zapach.

Angel perfumy przywodzące na myśl beztroskie dzieciństwo

Zapachy marki Thierry’ego Muglera przypadły do gustu największym gwiazdom kina. Jedną z twarzy promujących markę Angel jest Eva Mendes. Wybór tej właśnie aktorki nie jest przypadkowy. Promowała ona nowa linie perfum w 2011 roku. Jest uosobieniem zmysłowości i eteryczności. Doskonale więc wpisuje się w sentymentalny obraz perfum. Twarzą tych perfum przed kilkoma laty została również znana aktorka Naomi Watts. Wielkie kampanie promocyjne tej marce perfum wydają się być niepotrzebne. Angel perfumy plasują się wysoko w wynikach sprzedaży. To jedne z 20 najchętniej kupowanych perfum tylko w samej Wielkiej Brytanii. Na rynku pojawiają się też co jakiś czas nowe odsłony klasycznych perfum Angel. Choćby Angel Eau Sucree Thierry Mugler. Zapach ten przywodzi na myśl czerwone jagody, karmelizowaną bezę oraz wanilie. Oryginalnym dodatkiem jest paczula.

Angel perfumy

Twórca perfum od wielu już lat związany jest ze światem mody. W latach 70-tych ubiegłego wieku otworzył swój pierwszy salon mody. Tworzyć niepowtarzalne perfumy zaczął dopiero w 1992 roku od wspomnianego już wcześniej zapachu Angel. Do tej pory sprzedawane są one w oryginalnych flakonach przypominających gwiazdy. Wciąż też większość zapachów dostępnych na rynku tej marki opiera się na wanilii, paczuli, czekoladzie oraz karmelu. Wśród nowszych dodatków stosowanych przez tego francuskiego projektanta są takie produkty jak malina, jaśmin czy bergamotka. To wnosi odrobinę orzeźwiającej zmiany do tych sprawdzonych i cieszących się ogromnym powodzeniem zapachów. Angel perfumy zaliczane są do nurtu „gourmand“ co po francusku oznacza słodycz. Nawet w ciężkie dni zapach ten przeniesie nas w krainę fantazji, przypomni najlepsze chwile z dzieciństwa gdzie jedynym problemem były upaćkane palce. Karmel i miód przenikają się wzajemnie tworząc oszałamiającą mieszankę. Perfumy Angel to z całą pewnością dobry wybór dla tych, którym znudził się kwiatowy zapach najpopularniejszych perfum. Perfumy Angel to ponad 30 przeróżnych wariacji.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>