08
Wrz.
0

Celine Dion to perfumy dzięki, którym poczujesz się jak gwiazda

Wśród gwiazd kina oraz estrady zapanowała ostatnio moda na tworzenie własnej marki perfum. Do tych gwiazd zalicza się również Celine Dion. W przeciwieństwie jednak do innych tego typu przedsięwzięcie Celine Dion perfumy cieszą się ogromną popularnością. Kolekcja Celine Dione to jedne z najchętniej kupowane marki perfum stworzone przez gwiazdy. W chwili obecnej można wybierać pośród kilkunastu różnych zapachów. Pierwsze perfumy sygnowane nazwą tej marki pojawiły się na rynku w 2003 roku. Nosiły one nazwę bardzo prostą Celine Dion. Zapach ten został stworzony na bazie kwiatowych ekstraktów z nutą drzewną. Ogromna popularność tych perfum skłoniła gwiazdę do stworzenia kolejnej kolekcji zapachów w postaci Notes. Zapach piżmowy przenikał się z delikatną nutą gardenii, piwonii oraz drzewa sandałowego. Jak można łatwo się domyśleć piosenkarka sporo inspiracji do tworzenia niepowtarzalnych zapachów czerpie z muzyki.

Celine Dion perfumy dla każdej kobiety

Obecnie w sprzedaży dostępne są perfumy z kolekcji Celine Dion Signature. Jest to połączenie zapachu mimozy, indyjskiego jaśminu, magnolii oraz piżma. Nowością jest z pewnością wyczuwalny zapach drzewa bursztynowego. Wielu spośród nas z pewnością nawet nie miała pojęcia o istnieniu czegoś takiego jak drzewo bursztynowe. Jak widać zapach ten stworzony jest dla oryginalnych i wyjątkowych kobiet, które cenią sobie klasyczne połączenia zapachowe z nutką orzeźwienia. Z całą pewnością zapach ten można stosować na co dzień do szkoły, pracy czy na spotkanie towarzyskie. Co charakterystyczne dla zapachów Celine Dion sprzedawany jest on w bardzo oryginalnym opakowaniu. Celine Dion perfumy są bardzo wydajne, starczają nie na tygodnie a miesiące intensywnego użytkowania. Piosenkarka przy tworzeniu niepowtarzalnych połączeń zapachowych inspiruje się przede wszystkim muzyką. Jak sama przekonuje zapachy tak samo jak muzyka mogą przenosić w zupełnie inny lepszy świat.

Celine Dion perfumy

Piosenkarka inspiracji szuka jednak również w swojej przeszłości. Na bazie swoich wspomnień z dzieciństwa stworzyła perfumy Memento jak również Always Belong w 2006 roku. Celine Dion nie brak również odwagi do tworzenia nieco bardziej zmysłowych i odważnych zapachów. Perfumy Enchantig miały dodać nieco pewności siebie i poprawić nastrój. Gwiazda inspiruje się również miejscami, które odwiedza. Najlepszym tego dowodem jest zapach Spring in Paris in Night. Często też nowe perfumy towarzyszą nowej trasie koncertowej- jak to miało miejsce w 2008 roku. W sprzedaży pojawiła się ciekawa kwiatowa kolekcja połączona z owocowym, orzeźwiającym zapachem perfumy Celine Dion perfumy Senational. Te ostatnie w sprzedaży są do tej pory. Perfumy marki Celine Dion są wręcz stworzone dla silnych i zmysłowych kobiet, które pragną zaznaczyć swoją obecność mocnym ale przyjemnym zapachem. Perfumy są wydajne, trzymają się nawet do kilku godzin po spryskaniu. Damskie perfumy marki Celine Dion zachwycają również przystępną ceną i przepięknie zaprojektowanymi flakonami.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>