17
Sie.
0

Intuition for Men

Intuition – orientalno-świetliste (orientalno-świeże) perfumy dla kobiet, wprowadzone do sprzedaży przez firmę Estée Lauder w roku 2000. W kompozycji wykorzystano zapach uzyskany z żółtego bursztynu, skamieniałej przed milionami lat żywicy drzew iglastych, której od tysiącleci przypisuje się właściwości magiczne (robiono z niej m.in. amulety chroniące człowieka przed chorobami i niebezpieczeństwami oraz palono w czasie obrzędów religijnych). Pachnidło określane przez producenta jako połączenie sprzeczności – uniwersalne, lecz jednocześnie indywidualne i intymne, wypełnione emocjami, ale racjonalne. Zapach piękny, lecz niebanalny, niezwykle przyjazny, pełen wdzięku, radości i optymizmu. Ciepły i zmysłowy, ale równocześnie elegancki i wystarczająco intelektualny. Intuition to pierwszy zapach Estée Lauder stworzony specjalnie dla kobiet o europejskiej wrażliwości, czyli osób o dużym poczuciu indywidualności i wyrazistym wizerunku, które jednocześnie lubią marzyć, przywiązują wagę do wartości duchowych i często kierują się intuicją (nazwę Intuition można przettumaczyć wtaśnie jako intuicja). Główne składniki: gardenia, chiński rododendron, frezja, róża „Double Delight”, bursztyn.

Intuition for Men – orientalno-sloneczna (orientalno-świeża) kompozycja zapachowa dla mężczyzn, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Estee Lauder w roku 2002. Zapach ciepły, zmysłowy, delikatnie korzenny i przyciągający. Optymistyczny i przyjazny. Stworzony z myślą o mężczyznach, którzy w dużej mierze w swoim życiu kierują się instynktem i intuicją. Jako narzędzia w komunikowaniu się ze światem często wykorzystują zamiast słów uczucia, które potrafią bezbłędnie ocenić. Wiedzą więc, kiedy ktoś ich nie lubi, choć jeszcze tego nie ujawnił w działaniu, albo czuje do nich sympatię, choć nie miał jeszcze okazji tego okazać. Ewolucja zapachu: Trzy wibrujące, mieszające się ze sobą akordy: jasny – szałwia, aksamitka, aldehydy, ogórek, gałka muszkatołowa, kardamon: bogaty – paczula, cedr: ciepły – kadzidło, labdanum, bursztyn.

ISA bella – kwiatowo-orientalna woda perfumowana dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży pod marką Isabella Rosselini przez firmę Coty. Zapach przyciągający, przyjazny, subtelny i nieco romantyczny, a zarazem dyskretnie zmysłowy. Przeznaczony dla kobiet, w których życiu bardzo ważną rolę odgrywają uczucia. Osób delikatnych, lubiących marzyć i ceniących tradycyjne wartości. Główne składniki: heliotrop, magnolia, irys.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>