05
Wrz.
0

Jak wybrać lane perfumy

Często kobiety mają spory problem z dopasowaniem idealnego zapachu. Jak bowiem wybrać lane perfumy, które będą najlepiej podkreślały naszą osobowością? Co więcej współczesne perfumy powinny odpowiadać już nie tylko nam samym. Nie powinny również drażnić otoczenia. Trendy w świecie perfum zmieniają się niestety tak szybko jak na światowych wybiegach. Perfumy, które jeszcze kilka lat temu były niezwykle modne dzisiaj są passe. Pół wieku temu cały świat szalał na punkcie perfum Chanel No 5. Czterdzieści lat temu kobiety oszalały z kolei na zapachu Opium marki Saint Laurent. W dobrze odpowiednich perfum lepiej jednak zapomnieć o chwilowych trendach w modzie. Zapach ma przede wszystkim pasować do nas. Weźmy chociażby na przykład zapach Angel. Na myśl przywodzi nam zapach słodkiego dzieciństwa. Właśnie ta słodycz dla wielu może nie przypaść do gustu. Jeśli kochamy perfumy lane to dlaczego się na nie nie zdecydować?

Lane perfumy – jak je stosować

Pamiętajmy również, że zupełnie inaczej pachną perfumy we flakonie a zupełnie inaczej gdy będą rozpylone na całym ciele. Zapach się uwalnia, reaguje z powietrzem i po pewnym czasie ma zupełni inną nutę zapachową. Najlepiej też lane perfumy kupować rano, kiedy jesteśmy najbardziej wypoczęci a nasz zmysł węchu najbardziej wyostrzony. Próbując kolejne kosmetyki należy je stosować na ciało i odczekać chwilę aż alkohol się ulotni. Gdy perfumy mają naprawdę wysoką cenę decyzję o ich zakupie lepiej odłożyć w czasie. Lepiej też nie próbować naraz kilku różnych zapachów. Pamiętać należy również i tym, ze zapachy mogą nam poprawiać nastrój. Dobrze jest więc zdecydować się na te, które rzeczywiście w ten sposób będą działać. Co ciekawe perfumy na każdej osobie pachną trochę inaczej. Każdy z nas posiada bowiem zupełnie inną florę bakteryjną. Perfumy mają też konkretne oddziaływanie na nasze ciało. Mogą nas pobudzać czy wprowadzać w romantyczny nastrój. Wybór odpowiednich perfum wbrew pozorom nie jest więc taki prosty.

Lane perfumy

Warto też poświecić kilka słów odnośnie tego jak stosować perfumy. Nie ma nic gorszego niż ich nadmiar. Perfumy powinniśmy stosować delikatnie, skraplać tylko najcieplejsze miejsca. Należą do nich szyja, klatka piersiowa czy przeguby dłoni. Zbyt intensywne zastosowanie perfum sprawi, że będziemy podrażniać nie tylko swoje kubki zapachowe ale również otoczenia. Najlepiej jest rozpylić przed sobą lane perfumy w powietrzu a następnie przejść przez nią wchłaniając zapach. Źle dopasowane perfumy co więcej mogą powodować podrażnienia na naszej skórze. Nigdy też nie należy mieszać ze sobą co najmniej kilku zapachów. Tak powstała mieszanka raczej nie jest dobrym pomysłem. Lepiej też uważać ze stosowaniem perfum na ubraniach. Zawarty w nich alkohol może przyczynić się do powstania odbarwień na strukturze materiału. Lepiej tez zainwestować w mniejsza ilość perfum ale tych dobrej jakości, które na ubraniu utrzymują się co najmniej kilka godzin. Dobrze dobrane perfumy pasują do każdej okazji.

Tags:  

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>