20
Lis.
0

Morgan de Toi i Muse

Morgan de Toi – kwiatowo-owocowa woda toaletowa dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez Parfums Morgan w roku 2003. Zapach intensywny, śmiały, optymistyczny i bardzo kobiecy. Łączy w sobie energetyczną świeżość i radosną słodycz. Młode kobiety i nastolatki mogą go używać jako zapachu na wieczór. Dobrze współbrzmi z atmosferą „odlotowych” imprez młodzieżowych, dyskotek czy nawet intymnej kolacji we dwoje. Dla osób nieco starszych kompozycja bardzo uniwersalna – dobrze podkreśla urok dojrzałej kobiecości zarówno w dzień, jak i wieczorem. Flakon budzi skojarzenia z talią zgrabnej kobiety, której pępek zdobi kolczyk. Ewolucja zapachu: początek – borówka, różowy pieprz: środek – nektarynka, czarny jaśmin, ambra: tło – nuty drzewne, paczula.

Muse – kwiatowa woda perfumowana dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Joop! w roku 2003. Zapach dyskretny, lecz bardzo kobiecy i zmysłowy. Delikatnie otula ciało tuż przy skórze. Przyjazny i przyciągający, odrobinę słodki. Przeznaczony dla eleganckich, nie lubiących się zbytnio rzucać w oczy kobiet o silnej osobowości, które odkrywa się krok po kroku, lecz nigdy do końca nie przeniknie się ich tajemnic. Osób pełnych nieoczywistego erotycznego uroku, który w pełni można docenić dopiero przy bliższym poznaniu. Kompozycja uniwersalna, dobrze pachnie zarówno w dzień, jak i wieczorem. Ewolucja zapachu: początek – szampan i skórka pomarańczy: środek – biała lilia: tło – heliotrop, piżmo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>