13
Wrz.
0

Perfumy Shiseido zapachem orientu

Marka kosmetyków Shiseido została założona w drugiej połowie XIX wieku – w 1872 roku. Śmiało można ją nazwać jednym z najstarszych producentów kosmetyków na świecie. W ofercie znajdziemy miedzy innymi perfumy Shiseido. Wraz z rozwojem nauki i technologii oferta wzbogacała się o coraz skuteczniejsze preparaty. Poszerzeniu ulega między innymi oferta przepięknych i zmysłowych perfum. Od wielu już dziesięciolecie cieszy się one ogromnym powodzeniem. Wymienić można chociażby perfumy Shiseido Zen dostępne na rynku od 2007 roku. Zapach przywodzący na myśl kraj kwitnącej wiśni. Tworzą go japońskie kwiaty, bursztyn oraz drzewo cedrowo. Skład opiera się również na owocowym orzeźwieniu w postaci ananasa, grejpfruta, pomarańczy oraz róży. Zapach ten poprawia nie tylko nastrój. Pozwala odzyskać równowagę i pewność siebie. To również energetyczny impuls do działania. Zapach Zen inspiruje, pozwala wyzwolić wewnętrzne piękno.

Perfumy Shiseido klasyką wśród zapachów

Co trzeba szczerze przyznać marka Shiseido nie rozpieszcza nas nowościami. Najnowszy produkt zapachowy pochodzi z 2015 roku i mowa o Perfumach Shiseido Ever Bloom. To połączenie harmonii i spokoju Wschodu z energią Zachodu. W perfumach przebijają się nuty kwiatowe gardenii, jaśminu, kwiatu pomarańczy oraz lotosu. Czuć również piżmo oraz drewno hinoki. To bardzo delikatny zapach, dla eterycznych i zmysłowych kobiet. Idealnie nadają się praktycznie na każdą okazję- na co dzień do pracy jak i na wieczorne wyjścia z ukochanym. Perfumy Shiseido powstają zawsze we współpracy z największymi projektantami mody, którzy doskonale wiedzą co w danej chwili jest modne a co passe. Wśród wielkich osobistości tworzących perfumy Shiseido można wymienić Jean-Louis Sieuzac, Dominique Preyssas czy Maurice Roucel. W chwili obecnej na rynku znajduje się ponad kilkadziesiąt perfum tej marki. Wspomniane już wcześniej perfumy Zen od lat 60-tych ubiegłego wieku cieszą się niesłabnąca popularnością. To klasyka na miarę perfum Chanel numer 5.

Perfumy Shiseido

Twórcą wspomnianych już wcześniej perfum Ever Blomm jest Aurelien Guichard. Obecnie jest on uznawany za jednego z najlepszych wizjonerów w branży perfumiarskiej. Tworzone przez niego perfumy zawsze mają swoją inspirację. Nie inaczej było i w tym przypadku. Jak głosi pogłoska inspiracją dla zapachu Ever Blomm była fotografia kwiatu kamelii pochodząca z 1940 roku. Według niego fotografia ta doskonale odzwierciedla kobiecą naturę. Z jednej strony siłę a z drugiej delikatność i eteryczność. Te sprzeczne odczucia udało mu się uchwycić w perfumach Ever Bloom. Choć najnowsze perfumy shiseido wydają się być bardzo delikatne i eteryczne, urzekają to przebija się z nich siła. Dzięki temu kobieta spryskana tymi perfumami czuje się zdecydowanie pewniej siebie. Shiseido to marka japońskich perfum, które z całą pewnością będą stanowić spory kontrast dla produktów oferowanych w starych krajach europejskich. Urzekają i uwodzą, wnoszą też nieco odmiany. Przede wszystkim pozwalają uzyskać wewnętrzną harmonię.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>